Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Gra w klasy - Blog Adama Szostkiewicza Gra w klasy - Blog Adama Szostkiewicza Gra w klasy - Blog Adama Szostkiewicza

10.04.2010
sobota

Lotnisko Smoleńsk, 8.58

10 kwietnia 2010, sobota,

To czarny dzień dla Polski. Łączę się w żałobie z rodzinami i bliskimi wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej. 

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 14

Dodaj komentarz »
 1. Dowiedzialam sie pred chwila i nie mm slow.
  To straszny dramat dla calej Polsk> Lacze sie w poczuciu bolu.

 2. Każda tragedia każe pochylić głowy nie tylko nad ofiarami,ale i nad jej przyczynami.Tym bardziej,że w takich wypadkach mamy do czynienia z tłem politycznym,polityki zewnętrznej.
  Za tragedią z pewnością stoją nie tylko warunki pogodowe,ale i jakość techniczna sprzętu.
  Bardziej się dbało o techniczne zabezpieczenie pola walki,co wynika z wasalnej polityki wobec nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.
  Z pewnością opinia publiczna będzie mogła się dowiedzieć jaka miała być treść wystąpienia prezydenta Lecha Kaczyńskiego na cmentarzu ofiar koalicji,a następnie walki złego ze złem to jest faszyzmu z komunizmem.
  Idąc tropem poety od romantyki sumienia ofiary nie powinny iść na marne i tych ofiar zbrodni katyńskiej,i tych póżniejszej zbrodni przemilczenia,i tych ofiar katastrofy lotniczej.
  Ofiary katastrofy to w większości „żołnierze” o Europę Ojczyzn i oponenci w stosunku do utopii globalnego wolnego rynku.

 3. Ja także współczuję wszystkim ofiarom i ich rodzinom. Kiedy będziemy wreszcie szczęśliwym narodem?

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. Serdeczne kondolencje dla rodzin ofiar i bliskich. Takie tragedie to ciosy po których trudno nawet znaleźć właściwe słowa. Katyń w Polskiej historii będzie już zawsze synonimem klątwy narodowej. Obyśmy się podnieśli, a na teraz umieli zachować szacunek i powagę. To czas testu dla tej części elit, która pozostała.

 6. Straszny dramat dla rodzin… Pozostaje im współczuć…

 7. Po prostu zaniemowilem na wiesc o tragedii…

  Wspolczuje serdecznie wszystkim dotknietym tym smutnym wydarzeniem.

 8. Niedowierzanie i wielki smutek to dwa dojmujące odczucia dnia dzisiejszego, choć budzi się także wiele innych.
  Serdeczne współczucie dla rodzin wszystkich zmarłych tragicznie i dla wszystkich, których osobiście dotknęła ta tragedia.

 9. Mam nadzieję, że prowadzone śledztwo zostanie w pełni jawnie relacjonowane. To wielka tragedia i bolesna lekcja. Nie powinno się spekulować na temat przyczyn tej tragedii. Nie można zostawić też pola manewru dla potencjalnych insynuacji i manipulacji o podłożu politycznym i międzynarodowym. Uważam, że wielopłaszczyznowy wymiar tej katastrofy wymaga niezwykłej uwagi. Poza aspektem symbolicznym a wręcz metafizycznym szczególnej analizy wymaga aspekt techniczny i proceduralny. Uważam również , iż ten niezwykle bolesny dzień może okazać się potężnym sygnałem dla wielu ludzi pozbawionych zdolności do autorefleksji i zadumy. „Per aspera ad astra „oraz „Śpieszmy się kochać ludzi…” Najgłębsze wyrazy współczucia dla rodzin poległych.

 10. Po raz pierwszy w życiu zostałam tak bardzo poruszona. Jestem młoda, bo mam zaledwie 22 lata, na polityce nie znam się za bardzo, ale to jak żył i co sobą reprezentował prezydent trafiało do mojego serca.
  Jego spokój, inteligencja, kultura, tolerancja i mądrość życiowa była i zawsze będzie dla mnie wzorem na życie. Bardzo osobiście cierpię z powodu Jego śmierci, chyba nigdy to do mnie nie dotrze. Jedna z nie licznych osób w dzisiejszym w świecie, która była i w mojej pamięci pozostanie wielkim Patriotom i osobą oddaną naszej Polsce. Składam najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie Państwa Kaczyńskich oraz wszystkim Rodziną, które w tej tragedii uczestniczą. Wierzę i wiem, że wszyscy zmarli, którzy byli oddanym ojcami, matkami, mężami i żonami będą zawsze czuwać przy swoich bliskich.

 11. wstyd mi za pana wypowiedzi, wstyd mi ze jestem polakiem, jest pan tak plytki ,ze juz bardziej sie nie da!!!!

 12. jeszcze jedno, to Krakow w tym momencie nie zasluguje na miejsce pochowania pary prezydenckiej

 13. Człowieku jak masz czelność pisać coś takiego po tym co wygadujesz w telewizji. Schizofrenia, rozdwojenie jaźni, czy wyrachowanie. Nie ma nic gorszego niż nie szczere kondolencje, ale to jest typowe zachowanie dla małych ludzi…

 14. @wolf, człowieku jak masz czelność pisać coś takiego – zwłaszcza teraz, w tym czasie, w ten sposób, a poza tym – niesłusznie i krzywdząco dla autora blogu, którego gościny nadużywasz

  idź do innych blogów pełnych zapiekłosci i nienawiści – tu po prostu nie pasujesz

  a najlepiej – idź i wstydź się

css.php